ab job service opinie

AB Job Service jest holenderską agencją pracy zatrudniającą także Polaków. Specjalizuje się w rekrutacji pracowników na kontrakty krótkoterminowe, a także bardziej pożądane kontrakty długoterminowe. Agencja AB Job Service należy do grupy kapitałowej AB Nederland, która to istnieje na holenderskim rynku pracy od blisko 40 lat, posiada także ponad 40 biur w całym kraju, zatrudnia około 4000 pracowników etatowych i mniej więcej 11.000 pracowników tymczasowych.

AB Job Service działa w Polsce od 2000 roku. Główna siedziba agencji znajduje się w Houten, niedaleko miasta Utrecht. To właśnie tam prowadzone są wszystkie działania zwiazane z pozysykiwaniem zarówno pracodawców jak i pracowników oraz koordynatowane są wszystkie działania.

Szukając pracy poprzez AB Job Service możecie spodziewać się ofert z następujących branż:

  • rolnictwo,
  • ogrodnictwo,
  • logistyka (magazynier, operator wózka widłowego),
  • produkcja (praca przy taśmie),
  • praca w zakładach mięsnych (praca przy krowach i świniach).

Na stronie internetowej agencji można znaleźć materiały wideo prezentujące dany typ pracy, co według nas jest bardzo fajnym pomysłem ponieważ pozwala pracownikowi już wcześniej zapoznać się z wykonywaną pracą i daje szansę wcześniejszej oceny czy taka praca mu odpowiada.

Wszystkie powyższe informację pochodzą ze strony internetowej AB Job Service. Jeśli pracowałeś za pośrednictwem tej agencji i chciałbyś wyrazić o niej własne zdanie zachęcamy do komentowania tego artykułu.

 

strona internetowa:
www.abjobservice.pl

Adres:
Pakketboot 13 G
3991 CH HOUTEN
The Netherlands

Kontakt:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
030 289 28 03

Zobacz także naszą listę na której umieściliśmy wszystkie agencje pracy w Holandii, wraz z ich opisem oraz opiniami

 

Komentarze  

0 #2 Klakier 2018-01-08 00:51
Z ciężkim bólem muszę przyznać ze przez telefon miło się z Paniami z Lublina z Ul Hempla2 ale Oferty mijają się z Celem W ogłoszeniu Pisze praca bez języka dzwonisz i okazuje się że język jest wymogiem koniecznym , Dzwonisz do Kielc a to miła niespodzianka Pani mówi że język nie jest wymogiem koniecznym , Czyli jak to trzeba rozumieć ?? Po drugie Zakłada się Profil i mówi chciałbym Wyjechać na początku stycznia. I co Cisza Nikt nie dzwoni a ogłoszenia nowe się pojawiły Hello Chyba to biuro nie ma przyszłości jak tak Traktuje się osobę zainteresowaną wyjazdem . A no Tak Przecież Bez znajomości nic nie ma więc myślę że najpierw lepsze oferty dla znajomych a gorsze dla Obcych Bo innego wytłumaczenia to ja nie widzę . Pozdrawiam Klakier.
Cytować
0 #1 lakier 2016-05-29 16:15
WITAM PRACUJE W TEJ FIRMIE PRZESZLO PONAD 5LAT WYPLATY NA CZAS 3 RAZY MIALEM LEKKI POSLIZG SPODOWANI MOJA WINA
KOORDYNATORZY OK BARDZO WPORZADKU POMOCMI LUDZIE POLECAM
Cytować

Zobacz inne artykuły