abflexkracht opinie

Abflexkracht jest agencją pracy zatrudniającą Polaków na terenie Holandii. Należy do układu zbiorowego CAO oraz jest również zarejestrowana w stowarzyszeniu SNA (NEN4400-1), a także wpisana do rejestru przedsiębiorstw holenderskiej Izby Handlowej. Warto wspomnieć że Abflexkracht posiada także oficjalny znak jakości dotyczący zakwaterowania. Powyższe czynniki mogą świadczyć o tym iż jest to uczciwa agencja, która zapewnia dobre warunki mieszkaniowe i mówiąc kolokwialnie "nie oszukuje" swoich pracowników.

Szukając pracy poprzez Abflexkracht trzeba nastawić się na pracę przy zbiorach, w rolnictwie, na produkcjach czy magazynach. Na miejscu agencja zajmuje się wszystkimi niezbędnymi formalnościami, a po przyjeździe i rozpoczęciu pracy opiekuje się pracownikami specjalnie przydzielony koordynator. Jeżeli nie posiadasz własnego zakwaterowania na terenie Holandii, agencja Abflexkracht może Ci wynająć jedno z mieszkań służbowych które jest w pełni wyposażone i posiada certyfikat FlexHome. Jeżeli nie posiadasz własnego środka transportu do pracy to agencja również Ci pomoże. Jeżeli od twojego miejsca zamieszkania do pracy jest mniej niż 10 kilometrów agencja może udostępnić Ci rower, a jeżeli odległość do pracy wynosi więcej niż 10 km to może zostać udostępniony Ci samochód służbowy. Wszystkie te szczegóły są ustalane na początku i zawarte w Twojej umowie, więc od początku będziesz wiedział co ile kosztuje.

Jeżeli już o umowie mówimy to warto wspomnieć że agencja Abflexkracht jest trzy języczna. Jej pracownicy mówią po holendersku, angielsku i polsku i w tych też językach są publikowane wszystkie informację, broszury, a także umowy, dzięki czemu wszystko będzie jasne i zrozumiałe.

Abflexkracht wykorzystuje specjalną platformę internetową na której po zalogowaniu masz wgląd do swoich przepracowanych godzin, pasków wynagrodzeń (salarisów), a także innych ważnych informacji.

Wszystkie powyższe informację pochodzą ze strony internetowej Abflexkracht. Jeśli pracowałeś za pośrednictwem tej agencji i chciałbyś wyrazić o niej własne zdanie zachęcamy do komentowania tego artykułu.

 

strona internetowa:
www.abflexkracht.nl

Adres:
Konnetlaantje 10
1435 HW Rijsenhout
Nederland

Kontakt:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
+31(0)297 383 400

Zobacz także naszą listę na której umieściliśmy wszystkie agencje pracy w Holandii, wraz z ich opisem oraz opiniami

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Zobacz inne artykuły