kurs holenderskiego

Witaj w naszym internetowym kurskie języka holenderskiego. Z uwagi na to że tworzymy portal o życiu, pracy i atrakcjach w Holandii, musiała nadejść ta chwila by zrobić milowy krok dla naszego serwisu i przygotować dla Was kurs języka holenderskiego. Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że nie jesteśmy w stanie w ten sposób nauczyć Ciebie biegle mówić po holendersku, ale to nie jest naszym celem. Chcemy stworzyć prosty kurs, dzięki któremu bez problemu porozumiesz się w sklepie, banku, u lekarza czy w pracy.

Zdajemy sobie sprawę, że większość prostych prac zapewnianych przez agencję pracy język angielski wystraczy w zupełności, jednak znajomość języka holenderskiego - nawet w bardzo słabym stopniu - sprawia że zarówno nasz pracodawca, jak i przeciętny holender postrzegają nas w zupełnie innym świetle.

Tak więc nie ma po co zwlekać, pora brać się do nauki!

Powodzenia!

Lekcja 1: Dni tygodnia - na tej lekcji uczymy się pisowni i wymowy dni tygodnia. Od czegoś trzeba zacząć ;)

Lekcja 2: Określenia czasu - na lekcji drugiej poznajemy określenia czasu czyli słówek "dzisiaj", "jutro", "rano" itp.

Lekcja 3: Miesiące i pory roku - na lekcji trzeciej poznajemy miesiące i pory roku.

Lekcja 4: Liczby po holendersku (1-20) - pierwsza lekcja związana z liczbami. Uczymy się pisać i mówić liczby od 1 do 20.

Lekcja 5: Liczby po holendersku (20-100) - druga lekcja o cyfrach. Teraz umiemy już liczyć od 1 do 100. Pierwszy kamień milowy za nami!

Lekcja 6: Kolory - tutaj uczymy się pisowni i wymowy kolorów po holendersku.

Lekcja 7: Przedstawianie się - na tej lekcji uczymy się podstawowych zwrotów i wyrażeń używanych podczas poznawiania nowych osób.

 

Komentarze  

+2 #1 Mateusz 2017-05-07 18:18
Witam. Czy pojawia sie jeszcze nowe lekcje? Kurs jest bardzo przyjazny ;)
Cytować

Zobacz inne artykuły