W Amsterdamie oprócz licznych Coffee Shopów i Smart Shopów znajdziemy też liczne sklepy z erotycznymi gadżetami. Nawet jeśli nie jesteśmy fanami tego typu gadżetów to sklepów tych jest tak dużo że nie umkną naszym oczom, a skoro już tu jesteśmy, a sklepów jest tak wiele to czemu by nie wejść?

Sklepów erotycznych w Amsterdamie jest naprawdę dużo i są bardzo zróżnicowane. Na pewno najwięcej jest punktów w których możemy kupić różne pamiątki związane z seksem. Magnesy na lodówkę, długopisy, otwieracze to piwa, breloczki, obrazki, zdjęcia, figurki i wiele, wiele więcej a to wszystko w kształcie prostytutek, piersi, penisów czy wagin. Wszystkie te akcesoria mimo że przedstawiają intymne sfery naszego ciała raczej śmieszą niż brzydzą. To wszystko jednak upominki, a Amsterdam oferuje znacznie więcej.

Bez problemu znajdziemy tu pełnometrażowe sklepy wypełnione po brzegi... wibratorami. We wszystkich kolorach, kształtach i wielkościach, warto wejść choćby po to żeby mieć co opowiadać znajomym.

Znajdziemy tu także bardziej wyrafinowane sklepy z np. z erotycznymi ubraniami i kostiumami. Takie sklepy najlepiej odwiedzać ze swoją połówką. Kto wie, może akurat jakiś ciuszek wyjątkowo Wam się spodoba?

Jeżeli poszukamy trochę głębiej to znajdziemy sklepy z gadżetami BDMS. Pejcze, kajdany, klatki i lateksowe kostiumy – jeżeli ktoś lubi takie klimaty będzie czuł się tutaj jak w raju.

Oczywiście Amsterdam słynie z kontrastów, to przecież właśnie w tym mieście, tuż pod drzwiami najstarszego kościoła znajduje się pomnik prostytutki inspirowany transwestytą. Zatem nie powinno nas dziwić że w Amsterdamie znajdziemy też sklepy erotyczne dla osób homoseksualnych.

Jeżeli będzie chcieli bardziej zgłębić temat seksu i nagości możecie odwiedzić jedno z seks muzeum, seks teatr czy seks kino. Dzielnica Czerwonych Latarni zapewni nam rozrywki na wiele godzin...

Szukasz taniego noclegu w Amsterdamie? Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki
Tripadvisor PL 300x100

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Zobacz inne artykuły