Praca w Holandii

image

Centrum szkoleniowe do certyfikacji Monterów Rusztowań

Firma Yabimo we współpracy z DNV GL zajmuje się organizacją profesjonalnych szkoleń i egzaminów dla monterów rusztowań na rynek holenderski. Szkolenia powstały jako odpowiedź na zmieniającą się sytuację na rynku holenderskim. Szkolenia zgodne z najnowszymi wymogami i dyrektywami obowiązującymi na terenie Holandii, a kończą się egzaminem przeprowadzanym w Polsce.

Często dostajemy od Was maile, w których pytacie nas od czego zacząć emigrację. Gdzie wynająć mieszkanie oraz gdzie szukać pracy. Z własnego doświadczenia wiemy, że lepiej nie rzucać się na głęboką wodę – w ten sposób unikniemy wielu przykrych rozczarowań.

Dlatego w dzisiejszym artykule, powiemy Wam jak najlepiej zacząć emigrację oraz na co się przygotować.

praca wakacyjna w holandii

Wakacyjna praca w Holandii

Od kilku dniu mamy już wakacje i zapewne część ze studentów, myśli o tym jak mogą zarobić w wakacje. Niektórzy pracują jako kelnerzy, inni szukają dorywczej pracy w punktach gastronomicznych, a jeszcze inni wyjeżdżają na kilka tygodni za granicę w poszukiwaniu pieniędzy oraz przygody. W tym artykule powiemy Wam jak znaleźć wakacyjną pracę w Holandii oraz jak mądrze wybrać pracodawce tak byście wrócili z pełnym portfelem oraz uśmiechem na ustach.

farmer-880567 640

Praca sezonowa w Holandii

Wiele osób wyjeżdża do pracy sezonowej w Holandii. Mowa tutaj oczywiście o pracy przy różnego rodzaju zbiorach, ale nie tylko. Prawie wszystkie firmy z uwagi na urlopy stale zatrudnionych pracowników, potrzebują dodatkowych rąk do pracy. Jest to bardzo dobra sytuacja dla Polaków, którzy mogą wyjechać jedynie na miesiąc, czy dwa miesiące (biorąc w Polsce urlop) i wrócić z naprawdę sporym zapasem gotówki. Jednak czy warto tak jeździć? A jeśli tak to gdzie szukać pracy? Na te pytania odpowiemy w tym artykule! W Holandii, podobnie jak w większości europejskich Państw, wakacje są okresem w którym pracownicy masowo jeżdżą na urlopy, jednak firmy w dalszym ciągu muszą funkcjonować, a niektóre branże (jak na przykład rolnictwo) mają w tym trudnym okresie jeszcze więcej pracy niż normalnie. To właśnie jest wspaniała okazja dla Polaków! Mogą wtedy wyjechać na krótki okres czasu i wrócić do kraju ze sporym plikiem pieniędzy. Okresy sezonowe takie jak wakacje czy okres przed świętami Bożego Narodzenia charakteryzuje się ogromną ilością nadgodzin, które możemy robić i dostawać tygodniówki rzędu 400 czy 500 euro. Nic więc dziwnego, że jest to kusząca opcja i wielu Polaków chce z niej skorzystać.

vkne

Nasz portal powstał w 2011 roku z myślą o tym aby pomagać Rodakom planującym wyjazd lub już będącym w Holandii. Wraz z rozrostem portalu dostawaliśmy od Was coraz więcej pytań typu „jaką agencję pracy wybrać”, „jaką agencję pracy polecacie”, „jaka agencja jest uczciwa”, a my niestety do tej pory nie byliśmy w stanie Wam pomóc...

Jak doskonale wiecie, jeżeli reklamujemy coś na łamach naszego portalu to dlatego że jesteśmy do tego przekonani. Niestety sprawdzonych Agencji Pracy w Holandii nie jest, aż tak dużo.

Zobacz inne artykuły